تبلیغات
کفسابی bia2tanz6.mihanblog.com ........bia2tanz6، تیتر طنز، مطالب طنز، کاریکاتور، شعر طنز، فیلم کمدی، آهنگ و موزیک ویدیو، ، .................................... bia2tanz6.mihanblog.com قرمزته پرسپولیس همیشه قهرمان - طنز؛ در قاشق‌زنی امشب چی گیرمان می‌آید؟
وبلاگicon

 طنز؛ در قاشق‌زنی امشب چی گیرمان می‌آید؟ 

 

 شهرام شهید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی در روزنامه شهروند نوشت:

امشب شب چهارشنبه‌سوری است. ما نه از آنهایی هستیم که کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری» راه بیندازیم و نه از آنهایی که کودک درونشان روشن شده و مدام شر می‌سوزانند. کمپین ما این است: یک چهارشنبه‌سوری سنتی برگزار کنید. برای اجرای هرچه بهتر این مراسم باید برگردیم ببینیم در این شب جشن چه کارهایی انجام می‌شود. یکی از سنت‌های بنیادین این شب مراسم قاشق‌زنی است که هیچ خطر و صدا و اذیت و آزاری هم ندارد.خب، فکر می‌کنید اگر امشب برویم درِ خانه سیاستمداران و قاشق‌زنی کنیم، چه چیزی تو کاسه‌مان می‌گذارند؟
ترامپ: دونالد در را باز می‌کند و دادستان‌های آمریکا را می‌گذارد در کاسه شما. البته دادستان‌های آمریکا هم مثل کفش‌های میرزا نوروز هستند. یعنی از قدیم گفته‌اند مال بد بیخ ریش صاحبش. در بزنید و دادستان‌های آمریکا را برگردانید به خودش و بگویید چاییدی!

بقایی: درِ خانه بقایی را که بزنی اول مشایی را می‌گذارد توی کاسه‌تان. بعد که بهت‌زده نگاهش کنید، می‌خندد و می‌گوید «آخر حماسه بالاخره یک نفر باید فدا شود.»

مشایی تأکید می‌کند: «فدای ملت»

شما می‌گویی: «الان این به چه درد من می‌خورد؟»

 مشایی به شما خواهد گفت: «باباجان من خودم درختم.»

صدای کسی که پشت دیوار قایم شده می‌گوید: «درخت خرزهره»

شما می‌گویی: «من این را نمی‌خواهم»

بقایی می‌گوید: «ما خدمات پس از فروش هم داریم. یعنی هم پیش، هم حین و هم بعد از انتخابات سرویس می‌کنیم به چه قشنگی.»

همان صدا می‌گوید: «بگو اگر واقعا درختی، پیت حلبی‌ات کو بریم بکاریمت؟»

مشایی خودش از کاسه‌تان درمی‌رود و می‌گوید: «اصلا هیچ پیتی دوست ندارم مگه برد پیت باشه. به‌زودی خودم در کاسه‌تان خواهم گذاشت. شب‌خوش. بوس. بای.»

نتانیاهو: درِ خانه او را نمی‌زنیم. دیوانه است. هر چی ممکن است رو کند بدون این‌که فکر کند این‌جا خانواده نشسته. البته احتمالا خیلی دیر هم در را باز می‌کند، چون درحال ریختن آب به جایی است که می‌سوزد. اما از من به شما نصیحت؛ درِ خانه دیوانگان را نزنید. کسی که لطف کوروش در نجات قوم یهود را دشمنی ببیند، سیستمش فقط ویروسی نشده بلکه setting‌اش مشکل دارد و باید به تنظیمات کارخانه بَرَش گرداند.

اردوغان: هر ‌سال که درِ خانه اردوغان می‌رفتیم تا سرمان را برمی‌گرداندیم کلی سریال بنجل ترکی می‌چپاند توی کاسه‌مان و در را می‌بست. بعد هم هرچه زنگ می‌زدیم سریال‌ها را پس بدهیم، انگار نه انگار. در را باز نمی‌کرد که نمی‌کرد. اما امسال احتمالا در را باز می‌کند، سفیر هلند را می‌گذارد تو کاسه‌تان. دوباره در را باز می‌کند، سفیر آلمان را می‌گذارد تو کاسه و سفیر دانمارک را. سفیر سوئد را... اگر زود فلنگ را نبندید همه دنیا را می‌خواهد بگذارد تو کاسه شما. فقط ملک سلمان سعودی را نگه می‌دارد برای خودش. شب‌ها سرش را نگذارد رو پای ملک سلمان، خوابش نمی‌برد.

اهالی سینما: به نظرم امسال درِ خانه هیچ‌کدام از اهالی سینما نروید، چون حتما از بین فراستی، افخمی و لیلا اوتادی یکی را می‌خواهند بگذارند تو کاسه‌تان تا این شب عیدی از شرشان خلاص شوند. آدم اصلا قاشق‌زنی نرود حال روحی‌اش بهتر است تا برود و ببیند یکی از این سه نفر روبه‌رویش نشسته و بر و بر نگاهش می‌کند. ما هم که نادان و بی‌ادب...طبقه بندی: جوک ومطالب طنز،
برچسب ها: طنز؛ در قاشق‌زنی امشب چی گیرمان می‌آید؟، طنز، در قاشق‌زنی امشب چی گیرمان می‌آید؟، قاشق‌زنی، روزنامه شهروند، امشب شب چهارشنبه‌سوری است، چهارشنبه‌سوری،

تاریخ : سه شنبه 24 اسفند 1395 | 10:30 ق.ظ | نویسنده : بهمن جلیلی | نظرات
bia2tanz6.mihanblog.com......... bia2tanz6، تیتر طنز، مطالب طنز، کاریکاتور، شعر طنز، فیلم کمدی، آهنگ و موزیک ویدیو،..................................... bia2tanz6.mihanblog.com