تبلیغات
کفسابی bia2tanz6.mihanblog.com ........bia2tanz6، تیتر طنز، مطالب طنز، کاریکاتور، شعر طنز، فیلم کمدی، آهنگ و موزیک ویدیو، ، .................................... bia2tanz6.mihanblog.com قرمزته پرسپولیس همیشه قهرمان - طنز؛ ارتباط کاندیدای اصول‌گرا و کوکوی لوبیای سحرآمیز!
وبلاگicon

 طنز؛ ارتباط کاندیدای اصول‌گرا و کوکوی لوبیای سحرآمیز!  

 

فریور خراباتی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت؛

رویکرد صدا و سیمای نازنین در قبال دولت یازدهم و انتخابات پیش‌رو انصافا بیست نباشد، بعد از منچستریونایتد دوم است. دیگر کاندیداهای احتمالی یک سری از جناح‌ها و گروه‌ها، کم مانده پشت بلندگو بروند و بخوانند:«اگه می‌خوای شاد باشی، مثل گل‌ها باز بشی، بیا باهم بشینیم، یه برنامه ببینیم!» این برنامه‌ها ماهیت سیاسی ندارند و متاسفانه باید بگویم صحبت‌های دکترنوبخت، سخنگوی دولت مبنی بر اینکه:«تیم سیاسی ویژه‌ای در صداوسیما تخریب‌ دولت را برعهده دارند» از اساس رد می‌شود. البته صدا و سیما در حمایت از جناح‌های سیاسی ید طولایی دارد. مثلا برنامه حمایت از دولت از طریق شبکه چهار سیما، ساعت 2:15 دقیقه نصف شب پخش می‌شود. یک مقدار کنداکتور برنامه‌ها پر شده و دوستان در تلاش هستند که خدای نکرده حق کسی پایمال نشود.
در همین رابطه به گزارش یک شاهد عینی، مدیر یکی از شبکه‌های تلویزیون خطاب به یک کارشناس موافق دولت گفته:«ببین یه ربع وقت داری، توی برنامه‌ات از مسکن مهر، سهام عدالت و یارانه‌ها دفاع کن، نمی‌خواد کت‌وشلوارم بپوشی، با پیژامه بیا، جمع خودمونیه، حرفاتم که تموم شد، زیر گاز و چراغ‌ها رو خاموش کن، کلیدم بذار زیر گلدون!» بعد کارشناس موافق دولت گفته:«مسکن مهر، سهام عدالت و یارانه که دسته گل دولت سابق بود، چه ربطی به این دولت داره؟» که مدیر شبکه پاسخ داده:«ببین واسه من این دولت و اون دولت نکن، حالا یه ربع می‌خوای حرف بزنی، ده دقیقه‌اش رو به عملکرد مثبت و درخشان و زرین دولت سابق اختصاص بده، چیزی ازت کم میشه؟!»

در عین حال برنامه‌های آشپزی که نمی‌توانند سیاسی باشند.

حالا ممکن است سامان گلریز بیاید در برنامه آشپزی و بگوید:«امروز می‌خوایم یه آشی برای دولت بپزیم که یه وجب روغن روش باشه، متاسفانه از زمان روی کار اومدن دولت به ظاهر تدبیر و به اصطلاح امید، دیگه ما نمی‌تونیم از مردم بخوایم که سبزی کوه‌های بالای دره الدورادو و لوبیای سحرآمیز تهیه کنند، در نتیجه اگه می‌خواید من دوباره بیام و دستور پخت کوکوی لوبیای سحرآمیز بهتون بدم، حتما به یه کاندیدای دیگر رای بدین» بعد دوربین‌ها قطع می‌شود و می‌بینیم آقای حاجی‌بابایی ماسک سامان گلریز را از روی صورتش برمی‌دارد و از صدا و سیما خارج می‌شود.

همچنین در برنامه‌های سیاسی هم از چهره‌های فعال اصلاح‌طلب مانند سعید زیباکلام و مرتضی‌نبوی دعوت می‌کنند و مجری برنامه که دلواپسی ریزی هم در پس چهره‌اش نهفته است، به مخاطبان می‌گوید:«همون‌طور که می‌بینید ما از دو چهره اصلاح‌طلب شاخص دعوت کرده‌ایم که در برنامه‌ای به دفاع از عملکرد اصلاح‌طلبان بپردازند» بعد به ایشان می‌گویند:«قشنگ جان، صادق زیباکلام و یه نبوی دیگه شاید بتونن از عملکرد اصلاح‌طلبان دفاع کنن، شباهت نام خانوادگیه!» در نهایت هم مجری به عوامل پشت دوربین می‌گوید:«کی برنامه رو نگاه می‌کنه؟ خودمونیم دیگه، جمع بی‌ریاست!» در نهایت هم همه چیز به خوبی و خوشی تمام می‌شود و رو سیاهی به کسانی می‌ماند که حاضر هستند جرز دیوار را تماشا کنند اما برنامه‌های تلویزیون را تماشا نکنند!
طبقه بندی: جوک ومطالب طنز،
برچسب ها: طنز؛ ارتباط کاندیدای اصول‌گرا و کوکوی لوبیای سحرآمیز!، طنز، ارتباط کاندیدای اصول‌گرا و کوکوی لوبیای سحرآمیز!، ضمیمه طنز روزنامه قانون، روزنامه قانون، رویکرد صدا و سیمای نازنین در قبال دولت یازدهم و انتخابات پیش‌رو، منچستریونایتد،

تاریخ : پنجشنبه 26 اسفند 1395 | 12:05 ب.ظ | نویسنده : بهمن جلیلی | نظرات
bia2tanz6.mihanblog.com......... bia2tanz6، تیتر طنز، مطالب طنز، کاریکاتور، شعر طنز، فیلم کمدی، آهنگ و موزیک ویدیو،..................................... bia2tanz6.mihanblog.com