تبلیغات
کفسابی bia2tanz6.mihanblog.com ........bia2tanz6، تیتر طنز، مطالب طنز، کاریکاتور، شعر طنز، فیلم کمدی، آهنگ و موزیک ویدیو، ، .................................... bia2tanz6.mihanblog.com قرمزته پرسپولیس همیشه قهرمان - سرخپوشان یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شدند
وبلاگicon

سرخپوشان یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شدند


هفته بیست و ششم لیگ برتر؛ پرسپولیس 2 - پیكان صفر


 

پرسپولیس با پیروزی 2 بر صفر مقابل پیکان یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد.


 در ادامه مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس به مصاف پیكان رفت و حریف را با 2 گل علی علیپور و مهدی طارمی شكست داد. با این برد پرسپولیسی ها یك قدم دیگر به قهرمانی نزدیك شدند و حالا تنها چهار امتیاز دیگر برای قهرمانی می‌خواهند.

نیمه اول:

دقیقه ۵: ضربه ایستگاهی از سمت راست بر روی دروازه پیکان ارسال شد که شوت محکم مهدی طارمی به بدن امیرحسین صادقی برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۸: ارسال بازیکنان پیکان در تیر دو به سیامک نعمتی رسید که ضربه سر این بازیکن از دهانه دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: اشتباه بازیکنان پیکان در پشت محوطه جریمه‌شان باعثد شد توپ به طارمی برسد و شماره ۹ پرسپولیس پس از چرخشی زیبا توپ را به سمت دروازه شوت کرد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: فرار وحید امیری به زیبایی با پاس این بازیکن به طارمی همراه شد که مهاجم پرسپولیس دروازه خالی را به بدن امیرحسین صادقی زد و ضربه برگشتی این مهاجم را نیز صادقی از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه ۴۳: ضربه آزاد بازیکنان پیکان به صورت اتفاقی به منشا رسید که ضربه این بازیکن با برخورد به صادق محرمی برگشت داده شد.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۶: پاس بازیکنان پرسپولیس با فرار علیپور همراه شد و این بازیکن پس از حرکت در عرض و عبور از یک مدافع، شوتی با کات بیرون پا و محکم را به سمت دروازه رحمان احمدی شلیک کرد که توپ پس از برخورد با تیر دوازه، تبدیل به گل شد تا نخستین گل سرخپوشان پایتخت به ثمر برسد.

دقیقه ۷۵: سانتر بازیکنان پیکان از سمت راست در محوطه جریمه به گادوین منشا رسید و شوت سر ضرب بازیکن آفریقایی پیکان از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: ضدحمله بازیکنان پرسپولیس از سمت راست با حرکت وحید امیر آغاز شد و این بازیکن بعد از ورود به محوطه جریمه توپ را به طارمی سپرد. بهترین گلزن سرخپوشان توپ را به کامیابی‌نیا پاس داد و ضربه هافبک پرسپولیس به تیر دروازه رحمان احمدی برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۹۲: پاس زیبای نریمان‌جهان به طارمی رسید و مهاجم پرسپولیس توپ را از بالای سر دروازه‌بان پیکان عبور داد تا گل دوم پرسپولیس به ثمر برسد.

پرسپولیس با این پیروزی ۵۹ امتیازی شد و خود را به جام نزدیک‌تر کرد. پیکان نیز با این شکست در رده ششم باقی ماند.
طبقه بندی: اخبار پرسپولیسی،
برچسب ها: سرخپوشان یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شدند، هفته بیست و ششم لیگ برتر، لیگ برتر، پرسپولیس 2 - پیكان صفر، پرسپولیس، bia2tanz6، زیر گذر طنز،

تاریخ : چهارشنبه 16 فروردین 1396 | 10:25 ب.ظ | نویسنده : بهمن جلیلی | نظرات
bia2tanz6.mihanblog.com......... bia2tanz6، تیتر طنز، مطالب طنز، کاریکاتور، شعر طنز، فیلم کمدی، آهنگ و موزیک ویدیو،..................................... bia2tanz6.mihanblog.com